Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat
Achizitie servicii expl forestiere lotul P 2612
- Număr anunț
- SCN1043029
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala Ocolul Silvic Padurile Sincii RA (CUI RO26284950)
- Furnizor / câștigător
- N.G.I. FOREST SRL (CUI 37023739)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.934 RON
- Valoare atribuită
- 59.049,90 RON 20,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1018811
- Termen limită
- 21.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047606
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.pdf.p7s
- Anexa II.pdf.p7s
- APV407.pdf.p7s
- Caiet-de-sarcini-servicii-exploatari-forestiere-OSPS (2).doc.p7s
- contract exploatare forestiera.doc.p7s
- FisaDate_DF1047606.pdf
- FORMULARE PREST EXPLOAT FOR.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
N.G.I. FOREST SRL CUI RO37023739
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIC FOREST SRL CUI RO 19139485
Valoare atribuită
59.049,90 RON
din 73.934 RON estimat
20,1%
Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 14.884,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.