Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memory Card Kingston microSDXC Canvas Select 80R 64GB, CL10 UHS-I Card + SD Adapter

Număr anunț
DA23149947
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,07 RON
Valoare atribuită
131,07 RON
Data publicării
28.05.2019 12:18
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,07 RON

din 131,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.