Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reparații

Număr anunț
DA23143206
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
44523100-3 · Balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.101,67 RON
Valoare atribuită
1.101,67 RON
Data publicării
27.05.2019 18:51
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.101,67 RON

din 1.101,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.