Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie si dezinfectie

Număr anunț
DA21886292
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
Furnizor / câștigător
DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,40 RON
Valoare finală
235,40 RON
Data publicării
28.11.2018 11:31
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.