Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de hidroizolare acoperis uzina electrica

Număr anunț
DA23136872
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
VIEEAŞU IADRAN-ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32759972)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.553 RON
Valoare atribuită
56.553 RON
Data publicării
27.05.2019 11:49
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.553 RON

din 56.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.