Ofertă refuzată Cumpărare directă

Stema Romaniei Basorelief

Număr anunț
DA21879218
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Furnizor / câștigător
MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI RO35622030)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.360 RON
Valoare finală
2.360 RON
Data publicării
27.11.2018 15:26
Data finalizării
28.11.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.