Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII CURENTE SECTIA PEDIATRIE 3 CORP C1 SUBSOL STR.CAMPENI NR 2-4 CLUJ NAPOCA
- Număr anunț
- DA23134915
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- LUNICONS IMPEX SRL (CUI RO9527153)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.119 RON
- Valoare atribuită
- 4.119 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 10:41
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.119 RON
din 4.119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro