Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus/filtru pentru sistem prefiltrare, polipropilena pt. lavoar producere apa sterila

Număr anunț
DA23131983
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.751,25 RON
Valoare finală
1.751,25 RON
Data publicării
27.05.2019 07:43
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.