Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO

Număr anunț
DA23130881
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,90 RON
Valoare atribuită
669,90 RON
Data publicării
24.05.2019 15:02
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,90 RON

din 669,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.