Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mentetnanta imprimanta Brother

Număr anunț
DA21506518
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kelemen Imre (CUI 4368081)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,42 RON
Valoare finală
50,42 RON
Data publicării
18.10.2018 12:21
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.