Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii prestate de artisti independenti

Număr anunț
DA23142955
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ODOBESTI (CUI 4447223)
Furnizor / câștigător
AROMA ENTERTAINMENT SRL (CUI 36298472)
Cod CPV
92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
27.05.2019 16:30
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.