Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Activitati recreative copii
- Număr anunț
- DA23140044
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
- Furnizor / câștigător
- EXIBIT JUNIOR SRL (CUI 32213040)
- Cod CPV
- 92331210-5 · Servicii de animatie pentru copii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.350 RON
- Valoare atribuită
- 5.350 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 13:50
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.350 RON
din 5.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro