Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de centre de zi
- Număr anunț
- DA23135710
- Autoritate contractantă
- Comuna Feliceni (CUI 4367973)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA "CARITAS - ASISTENTA SOCIALA" FILIALA ORGANIZATIEI CARITAS ALBA IULIA (CUI 1213139)
- Cod CPV
- 85312100-0 · Servicii de centre de zi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.990 RON
- Valoare atribuită
- 3.990 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 11:08
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.990 RON
din 3.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro