Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII SOBE SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BAILESTI

Număr anunț
DA21550491
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BAILESTI (CUI 17187290)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.693,10 RON
Valoare atribuită
3.693,10 RON
Data publicării
24.10.2018 09:02
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.693,10 RON

din 3.693,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.