Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tiparire si de livrare tichete sociale POCU cod SMIS 107034

Număr anunț
DA21549033
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA DE CRUCE ROSIE DIN ROMANIA (CUI 4219659)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,75 RON
Valoare atribuită
120,75 RON
Data publicării
23.10.2018 16:16
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,75 RON

din 120,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.