Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire cerere de finantare si managementul poiectului in cadrul POR 4.5
- Număr anunț
- DA21524233
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOP CONSULTING SRL (CUI RO17750961)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:02
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro