Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Conductometru Cond 3110
- Număr anunț
- DA21551960
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
- Furnizor / câștigător
- MS CUSTOMIZED SYSTEMS S.R.L. (CUI RO33206164)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.763 RON
- Valoare atribuită
- 3.763 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 10:02
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.763 RON
din 3.763 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro