Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa minerala 0,5L

Număr anunț
DA21881968
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI RO13313735)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312 RON
Valoare atribuită
312 RON
Data publicării
28.11.2018 08:59
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312 RON

din 312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.