Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport si eliminare substante chimice

Număr anunț
DA21555792
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MITOCU DRAGOMIRNEI (CUI 14129634)
Furnizor / câștigător
MONDECO SRL (CUI RO13800021)
Cod CPV
90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095 RON
Valoare atribuită
1.095 RON
Data publicării
24.10.2018 12:14
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095 RON

din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.