Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire
- Număr anunț
- DA21553089
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULCANA-PANDELE (CUI 14932420)
- Furnizor / câștigător
- MATEDAN CONSTRUCT CONF S.R.L. (CUI 37163104)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.820 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 10:41
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.820 RON
din 1.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro