Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de dezafectare si dezmembrare aparate MERCURY 332 si FLATE

Număr anunț
DA21551699
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI (CUI 10922466)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.895 RON
Valoare atribuită
4.895 RON
Data publicării
24.10.2018 09:52
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.895 RON

din 4.895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.