Ofertă acceptată Cumpărare directă

studiu de coexistenta si avizul CTE pt modernizare drumuri de interes local in comuna COmarna

Număr anunț
DA23125155
Autoritate contractantă
COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
Furnizor / câștigător
TOTAL ELECTRIC SERV SRL (CUI RO18784377)
Cod CPV
65320000-2 · Exploatarea instalatiilor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
24.05.2019 10:47
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.