Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare pt proiectul "MODERNIZARE RETELE HIDROEDILITARE, COMUNA POPLACA, JUDETUL SIBIU"

Număr anunț
DA23149916
Autoritate contractantă
COMUNA POPLACA (CUI 4270724)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
28.05.2019 12:17
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.