Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie de arbori pentru CMIASVB SA

Număr anunț
DA21904625
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
VITAL AGROSERVCOM SRL (CUI 32891786)
Cod CPV
03120000-8 · Produse horticole si plante de pepiniera (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.840 RON
Valoare finală
62.320 RON
Data publicării
29.11.2018 12:38
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.