Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLANTE CU FRUNZE CF REF NR 747/29.11.2018 DEP ED

Număr anunț
DA21903668
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
LANDISA PLANT SRL (CUI 34468791)
Cod CPV
03451300-9 · Arbusti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.669,72 RON
Valoare atribuită
3.669,72 RON
Data publicării
29.11.2018 12:04
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.669,72 RON

din 3.669,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.