Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,7% sub estimat
BANANE
- Număr anunț
- DA21901095
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 15277175)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 03222111-4 · Banane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,82 RON
- Valoare atribuită
- 89,82 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 10:47
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89,82 RON
din 107,82 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.