Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente ..fructe legume.dulciuri ,

Număr anunț
DA21892646
Autoritate contractantă
Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
03222200-5 · Citrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.035,02 RON
Valoare atribuită
9.035,02 RON
Data publicării
28.11.2018 14:28
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.035,02 RON

din 9.035,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.