Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie curs la programul de perfectionare cu tema: "SISTEMUL DE CONTROL MANAGERIAL"

Număr anunț
DA23136837
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL NAŢIONAL DE ADMINISTRAŢIE (CUI 37589690)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
27.05.2019 11:48
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.