Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set LARINGOSCOP 3 LAME
- Număr anunț
- DA23150199
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33172000-6 · Aparate de anestezie si de reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:26
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro