Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat
Combustibil Termic Lichid
- Număr anunț
- DA21898950
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.800 RON
- Valoare atribuită
- 30.300 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 09:44
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.300 RON
din 30.800 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.