Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de furnizare carburanti (BVCA + motorina lichida)

Număr anunț
DA21894418
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.418,50 RON
Valoare atribuită
120.705,50 RON
Data publicării
28.11.2018 15:19
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.705,50 RON

din 120.418,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.