Ofertă acceptată Cumpărare directă

gaze naturale

Număr anunț
DA21889540
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII OLT (CUI 13603453)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Cod CPV
09121200-5 · Gaz pentru retelele publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.241 RON
Valoare atribuită
26.241 RON
Data publicării
28.11.2018 13:01
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.241 RON

din 26.241 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.