Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Benzina EuroPlus
- Număr anunț
- DA21887010
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- ELDOMIR SRL (CUI RO32548363)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464 RON
- Valoare atribuită
- 460 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 11:52
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460 RON
din 464 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 4 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.