Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OFERTA SERVICII PROFESIONALE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA21622252
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
- Furnizor / câștigător
- CUBA 2010 SRL (CUI 27299665)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.160 RON
- Valoare finală
- 20.160 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 18:46
- Data finalizării
- 29.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.