Ofertă refuzată Cumpărare directă

TUB NEON 36W PHILIPS

Număr anunț
DA21816729
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
24111400-9 · Neon (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,80 RON
Valoare finală
100,80 RON
Data publicării
21.11.2018 14:05
Data finalizării
29.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.