Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII STRAZI ASFALTATE PRIN PLOMBARI CU BA16 IN COMUNA BORS

Număr anunț
DA21902980
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.095,90 RON
Valoare atribuită
12.095,90 RON
Data publicării
29.11.2018 11:42
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.095,90 RON

din 12.095,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.