Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR CANON LS123K - 12dig
- Număr anunț
- DA21900348
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53,10 RON
- Valoare atribuită
- 53,10 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:26
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53,10 RON
din 53,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro