Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desktop HP ProDesk 400 G5 Microtower + Monitor 20.7" V214a
- Număr anunț
- DA21895306
- Autoritate contractantă
- AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI RO16902395)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.198,30 RON
- Valoare atribuită
- 4.198,30 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 15:55
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.198,30 RON
din 4.198,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro