Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare casco

Număr anunț
DA21894502
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
INTERSERV TOTAL BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 24818202)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
28.11.2018 15:22
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.