Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid poliglicolic Surgicryl (PGA), USP 0, ac rotund 1/2,Acid poliglicolic Surgicryl (PGA), USP 1, ac

Număr anunț
DA21884647
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,80 RON
Valoare atribuită
1.126,80 RON
Data publicării
28.11.2018 10:51
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,80 RON

din 1.126,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.