Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparatura birotica -sistem complet Desktop (PC+Monitor+tatatura+mouse)

Număr anunț
DA21869092
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LASCAR PANA (CUI 40060176)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.590 RON
Valoare atribuită
24.590 RON
Data publicării
27.11.2018 10:39
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.590 RON

din 24.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.