Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antigen Giardia Lamblia

Număr anunț
DA23147054
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764 RON
Valoare atribuită
764 RON
Data publicării
28.05.2019 10:44
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764 RON

din 764 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.