Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set consumabile pentru aspiratia secretiilor bronsice si a fluidelor medicale, cu gelificare, Serres
- Număr anunț
- DA21548406
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- MDW MEDICAL SRL (CUI RO29998376)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:37
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.500 RON
din 17.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro