Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mix calibrare PAH, 10 µg/ml, TraceCERT®
- Număr anunț
- DA23145940
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- ALBEDO SRL (CUI RO13905737)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332 RON
- Valoare atribuită
- 332 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:04
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
332 RON
din 332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro