Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat

REACTIVI LABORATOR

Număr anunț
DA23145475
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.764 RON
Valoare atribuită
5.551 RON 3,7% sub estimat
Data publicării
28.05.2019 09:46
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.551 RON

din 5.764 RON estimat 3,7%

Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 213 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.