Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente pentru cantină

Număr anunț
DA21893784
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "General David Praporgescu (CUI 4253715)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15331425-2 · Piure de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.987,81 RON
Valoare atribuită
5.987,81 RON
Data publicării
28.11.2018 15:00
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.987,81 RON

din 5.987,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.