Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparare calculatoare

Număr anunț
DA21561135
Autoritate contractantă
DIRECȚIA JUDEȚEANĂ DE EVIDENȚĂ A PERSOANELOR ILFOV (CUI 17453650)
Furnizor / câștigător
PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI RO15234786)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580 RON
Valoare atribuită
580 RON
Data publicării
24.10.2018 15:32
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580 RON

din 580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.