Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale de curatenie si formulare
- Număr anunț
- DA21897539
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR IALOMITA (CUI 4231652)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.473,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.551,20 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 08:54
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.551,20 RON
din 2.473,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro