Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse alimentare de origine animala

Număr anunț
DA21546170
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
COGELAND SRL (CUI RO15871487)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753,94 RON
Valoare finală
753,94 RON
Data publicării
23.10.2018 14:12
Data finalizării
25.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.