Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROPOFOL 1% "Fresenius" 10x50ml

Număr anunț
DA23125903
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,48 RON
Valoare atribuită
458,48 RON
Data publicării
24.05.2019 11:14
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,48 RON

din 458,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.